86:76
(20:21, 22:6, 23:21, 21:28)

23/10/2011 12:00

Popis zápasu

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Důvodem byla neplánovaná pauza a zpožděný začátek zápasu, poněvadž jsme museli absolvovat výměnu síťky. Celou první čtvrtinu vedli hráči Slavoje. I když jsme měli mraky volných střel a dokázali se v pohodě uvolňovat tak jsme dávali koše s velice malým procentem úspěšnosti. Zatímco Slavoj Plzeň dokonale využíval svou největší zbraň, hru ve vymezeném území. Po první čtvrtině 20:21. V druhých 10-ti minutách jsem již převzali taktovku my. Ještě více jsme zrychlili hru, více pracovali v obraně a především jsme lépe stříleli. V poločase 42:27. Ve 3.čtvrtině se tak nějak hrálo koš za koš. Pokud bychom ještě lépe dokázali proměňovat volné střely a zakončení z pod koše tak jsme mohli vést o více než 17 bodů. V poslední čtvrtině jsme polevili. Slavoj začal bránit totálně zataženě. Tudíž my museli střílet z dálky, ale bohužel nějak extra to nepadalo. Hosté veškeré své útočné aktivity směřovali pod koš na svého nejlepšího hráče Petra Pospíšila a ten využitých šancí využíval a využíval a využíval. Nakonec zápas skončil jen 10-ti bodovým rozdílem což z hlediska vývoje zápasu nelze brát jinak než neúspěch.

+zápasu: opět snaha o rychlý přechod, hra 1 na 1, doskok a černá práce Jirky Kaisera

-zápasu: špatné procento střelby, střelecká impotence některých hráčů, nedodržení taktických pokynů v poslední čtvrtině za což nás dokonale potrestal Petr Pospíšil autor 40 bodů (v poslední čtvrtině 23 bodů) !!!!!!!!!!