77:72
(26:15, 13:21, 21:17, 19:16)

20/11/2011 10:00

Popis zápasu

Hned v úvodu náš hosté z Přeštic překvapili, poněvadž dorazili k zápasu v počtu hráčů, který jsme u nich neviděli několik let, 10 hráčů. Nic méně úvod samotného zápasu patřil nám. Naše mladá sestava (Kozel J, Běl, Brada, Jíša a Altman), která dle pokynů začala soupeře presovat vedla 20:1. Hosté byli evidentně zaskočeni a když už přejeli polovinu hřiště tak zakončovali zbrkle a neuváženě. Tím nám to dost zlehčovali. Jenže od 6.minuty jsme polevili. Hostující hráči se s naší obranou začali více srovnávat. My najednou nezakončili několik jasných příležitostí a hlavně jsme se nechali lehkým trhnutím předbíhat do brejků. Po 1.čtvrtině 26:15. Do 2.čtvrtiny jsme nastoupili s novými hráči. Jasně se projevilo jejich nerozcvičení. Najednou jsme byli všude pozdě, ale především pod košem. Hosté začali hrát svou hru a skóre srovnali, v poločase 39:36. Do 3.čtvrtiny opět nastoupila naše omladina se stejným receptem, vytaženou obranou. To opět neslo ovoce až do 5.minuty kdy jsme vedli 52:39. Jenže v tento moment jsme neproměnili 4 jasné šoupáky a 2 jasné volné střely a místo toho, abychom odskočili na 20 a více bodů tak jsme dali Přešticím šanci. V 5.minutě 4.čtvrtiny 65:61. Po následném oddechovém čase a prostřídání řad jsme dali 14 bodů v řadě (M.Kozel 12) a tím jsme rozhodli o svém vítězství. I když Přeštice budou asi nesouhlasit a možná se budou cítit ukřivděni tak si myslím, že o našem vítězství nebylo pochyb, zápas jsme měli pod kontrolou.

+zápasu: nátlaková obrana, výkon Vojty Jíši v obraně, schopnost zařadit na vyšší stupeň když bylo třeba
-zápasu: nevyužité šance vytvořené nátlakovou obranou, procento šoupáků !!!!!, velký počet ztrát, polevení tlaku a vrácení soupeře do zápasu