U14 žákovská liga (2012/2013)

90:72

29/09/2012 16:00

Popis zápasu

Sobotní utkání v Děčíně rozhodla již 1.čtvrtina, kterou naši kluci prohráli 30:12. Především Děčínského Josefuse (autora 26 bodů v 1.čtvrtině) se nám nedařilo ubránit. Po zbytek zápasu jsme nepříznivé skóre usilovně dotahovali, dokonce jsme se ve 3.čtvrtině příblížili soupeři na rozdíl pouhých 8 bodů. Ve 4.čtvrtině však razantně ovlivnilo průběh utkání vyfaulování našich klíčových hráčů (Janda, Mach, Jirák) a poté už jsme se nedokázali ,,nadechnout´´ k většímu tlaku. Hra byla bohužel rozhodčími od úvodu řízena velmi necitlivě a pískán byl každý sebemenší kontakt s protihráčem, avšak výkon rozhodčích nebyl v tomto zápase rozhodující. Udělali jsme za celý zápas neskutečně mnoho nevynucených ztrát(kroky, nepřesné přihrávky, přer.dribling, nešťastné zakončení atd...). Zápas tak nakonec skončil 90:72.