1.liga ČR muži A (2008/2009)

72:90

03/01/2009 17:00

Popis zápasu

Do zápasu vstoupily oba celky rozpačitě a tak trochu ospale. V obraně to bylo jako kdyby každý z hráčů měl v ruce vánočního kapra a řízek a v útoku jsme stříleli jakoby nám oči zakrývala kopa vánočního salátu. První čtvrtina tak skončila 13:13. O druhé čtvrtině by se dalo říct, ze parní Lokomotiva se rozjíždí polamu, ale když se rozjede tak nejde zastavit. Začali jsme lépe bránit, zrychlil se přechod do útoku s tím přišlo i zlepšení střeleckých pozic a do poločasu jsme si vytvořili 10-ti bodové vedení. Po polčase jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a nepřipustili obrat. Pozitivum je, že zraněného rozehrávače Erika Eismana velice slušně dokázal zastoupit mladíček Honomichl, který na tomto postu odtáhl 35 minut v zápase.