Krajský přebor muži C (2008/2009)

87:64

16/01/2009 19:30

Popis zápasu

Do zápasu proti oslabenému Slavoji, který nastoupil bez svých dvou opor Čmolíka a Pospíšila jsme nastoupili houževnatě a svižně. Jenže i když jsme v obraně získávali míče a v útoku poměrně bez problémů rozebírali obranu soupeře, tak vstřelit koš byl problém. V 5. minutě zápasu si Slavoj vzal timeout. My jsme ho využili k uklidnění a zdůraznění co hrát v útoku a od té doby jsme na hřišti byli pánem. Do konce první čtvrtiny jsme vedli 21:9. Ve druhé čtvrtině jsme chtěli Slavoji ještě více odskočit což se nám povedlo, na 20 bodů. Jenže skóre mohlo být ještě vyšší. Masna nás přehravala jednoduchými útočnými kombinace. Hoď a běž nebo náběh ze slabé strany proti míči pod koš a pick and rollem. V poločase jsme tak vedli 40:25. Od 3.čtvrtiny jsme změnili obranu a to byl ten hlavní důvod čím jsme Slavoj zlomili. Najednou soupeř musel střilet pouze z dálky a z nepřipravených pozic. Dále naši borci dobrým dobíráním získávali míče a v průběhu druhé půle již vedli 26-ti bodovým rozdílem. V zápase si zahrála celá lavička a je nutno říci, že každý hráč se snažil a na hřišti odevzdal vše. Poslední věcí, kterou musíme zmínit je, že oproti zápasu v Tachově žila i lavička a myslím, že každý z hráčů pocítil jak fajn se hraje když je od svých spoluhráčů podporován. Doufám, že v tom bude tým pokračovat!!!!