1.liga ČR muži A (2008/2009)

77:64

18/04/2009 19:30

Popis zápasu

První zápas semifinálové série začal rozpačitě. Chvíli dominoval náš celek, chvíli zase J.Hradec. Po první čtvrtině byl stav 19:18. Ve 2.čtvrtině prvních 6 minut jasně dominoval J.Hradec. Mnohem lépe bránil, ale především měl mnohem lepší pohyb v útoku. Jasně zde dominovala vlasnost dlouhých hráčů Hradce, kteří umějí trefovat střely z dlouhé vzdálenosti, v 6.minutě 21:29. Do konce poločasu jsme stihli zvednout hlavu a zlepšenou hrou srovnat skóre, poločas 35:34. Po změně stran jsme byli jasně lepší. Zlepšili jsme obranu, přechod do útoku, ale především jsme proměňovali volné střely. Nevázla ani spolupráce mezi malými a dlouhými hráči, takže jsme do konce 3.čtvrtiny vedlli o 11 bodů, 55:44. V poslední čtvrtině jsme pokračovali v dobrém výkonu a jasně dominovali. První zápas jsme tedy vyhráli a ujali se vedení v sérii hrané na 3 vítězná utkání 1:0.