Krajský přebor mladší minižáci (2010/2011)

57:42

27/11/2010

Popis zápasu

K oběma utkáním do Sokolova jsme odjeli bez nemocného Novotného a Aschenbrennera, přesto jsme doufali, že obě utkání pro nás budou jednoduchou záležitostí. Do 1.utkání v Sokolově jsme vstoupili velmi vydařeně. Ve 2.čtvrtině jsme ovšem vstřelili pouhé 2 body. Ve 2.poločase jsme se soupeřem drželi krok až do 8.minuty 4.čtvrtiny, kde nám soupeř odskočil již na 7 bodů a hráči Plzně už neměli sílu na zvrat. Ve 2.utkání rozhodla již 1.čtvrtina, kterou jsme prohráli 25:4. Hráči Lokomotivy začali zápas velmi nekoncentrovaně a tak vysoký rozdíl se nám už do konce zápasu nepodařil vymazat. Obzvlášť v posledních zápasech dobře hrající Tomáš Novotný nám znatelně chyběl. Je důležité také podotknout, že za Sokolov nastoupili starší hráči, kteří mají povolený a odsouhlasený start v této kategorii panem Buňkou. S tímto rozhodnutím značně nesouhlasím, jelikož je to nespravedlivé a pro hráče, kteří mají tuto kategorii hrát a i pro právě zmiňované starší hráče Sokolova neni podle mého tato kategorie z hlediska rozvoje basketbalových schopností a dovedností přínosem! Ale přesto jsme měli oba zápasy vyhrát. Hráči udělali mnoho nevynucených chyb, které plynou z přístupu k tréninkům a na hřiště nešli s odhodláním předvéct 100% výkon. Musíte začít makat pánové!!!