Trojky: 10/2

Fauly: 18/17

Šestky: 20/11, 20/11

Čtvrtiny: 24:19, 26:21, 28:13, 17:27

Po vánoční pauze nastoupil náš celek s téměř kompletní sestavou. Chyběli matador Liška a mladíci Šporek a Šmíd. Náš celek, po dlouhé pauze zapříčiněné zraněním, mohl přivítat srdcaře Petra Suchana. Oba celky od prvních minut bránily zónovou obranu. My 2-1-2, Tachov 3-2. Nám se poměrně dobře dařilo zónu překonávat a to rychlým přechodem do útoku a poměrně slušnou kombinací. Nedařila se nám však obrana. Málo jsme v zóně rotovali a především jsme si velice špatně vypomáhali. Dále se nám nedařily přihrávky, které nám soupeř často tečoval a i vychytával. I přesto jsme si do poločasu vytvořili 10-ti bodové vedení. Po přestávce jsme nastoupili s osobní obranou a hra se začala vyvíjet pro náš celek mnohem lépe. Do konce 3.čtvrtiny jsme si vytvořili 26-ti bodové vedení. Do posledního dějství jsme postavili dorostence, kteří tak měly šanci bojovat o více minut v zápasech. Jenže úsek 4 minut prohráli 2:19 a to špatnými přihrávkami a návratem do obrany. Na posledních 5.minut v zápase se tedy museli zpět vrátit starší borci, kteří zápas dotáhli do vítězného konce. Závěrem musíme za výkon pochválit starší hráče Kaisera, Bohma, Hauera a především Suchana, který po dlouhé pauze naskočil do sezony jako uragán a blýskl se velice dobrým výkonem jak v útoku, tak v obraně. I mladí hráči ukázali svou kvalitu, ale za výkon v poslední čtvrtině by se nad sebou měli zamyslet.