95:55
(23:22, 46:34, 70:45)

04/01/2013

Popis zápasu

Po vánoční pauze, kdy se nehráli zápasy 1. Ligy nastoupili hráči BK Lokomotivy Plzeň k prvnímu novoročnímu zápasu a hned si připsali další výhru. Se soupeřem jsme v první polovině soutěže překvapivě prohráli, a proto jsme měli hodně co vracet v tomto zápase, který jsme nakonec vyhráli vysokým rozdílem 37 bodů! Soupeř s námi držel krok pouze první čtvrtinu, kdy po deseti minutách svítilo na tabuli skóre 23-22 pro Plzeň. Od začátku druhé čtvrtiny jsme výrazně zlepšili obranu, a tak se náš náskok zvyšoval na poločasový rozdíl 12 bodů. Za druhý poločas jsme naší dobrou obranou povolili soupeři pouhých 21 bodů.
V průběhu zápasu se na hřiště dostali všichni hráči a díky skvělému týmovému výkonu jsme se mohli radovat z výhry 92-55.

V dalším kole soutěže nás čeká venkovní zápas na palubovce Protonu Zlín. Jak se říká „jak na nový rok, tak po celý rok" tak doufejme, že přivezeme další výhru i z tohoto venkovního zápasu.
BK Lokomotiva Plzeň - Vyšehrad Praha 92-55

Statistiky:
Plzeň: V. Honomichl 17, L. Pecka a M. Bašta po 15
Praha: M. Hrubý 14, D. Truhlář 13, M. Rozkot 12
Střelba za 2b.: 54/30 (55,6%) - 48/17 (35,4%)
Střelba za 3b.: 23/6 (26,1%) - 17/4 (23,5%)
Trestné hody: 19/14 ( 73,7%) - 18/9 (50%)
Fauly: 17 - 22
Hráč zápasu: L. Pecka (užitečnost 24)

Láďa Pecka: "Prvni ctvrtina byla vyrovnana, souper nas zaskocil rychlou hrou, ale od zacatku druhe ctvrtiny se zlepsila nase obrana a souper uz nemel do konce zapasu silu zastavit nas utok. V zapase jsme proto mohli protocit celou sestavu vcetne dorostencu."