80:40
(22:7, 37:18, 61:30)

16/03/2014 10:30

Popis zápasu

V neděli dopoledne nás čekalo derby s BaK Plzeň. Bohužel soupeři chyběly některé opory ze základní rotace, a tak asi nikdo nečekal, že by nás mohli nějak více potrápit. Nicméně zůstávali jsme koncentrovaní a především jsme chtěli hrát naplno od první minuty. Vstup do utkání se nám povedl výborně a šňůrou 16:2 během pěti minut jsme si vybudovali příjemné vedení. Poté došlo k menší bodové stagnaci, ale v obraně jsme příliš košů nepřipustili. Do poločasu jsme náskok navýšili podobně jako v sobotu na 19 bodů, ale věděli jsme, že výkon rozhodně není optimální.

Po celý zápas jsme rotovali všech 12 hráčů, a tak se nikterak výrazněji neprojevovala únava. Spíše jsme se o body připravovali sami zbytečnými ztrátami a nepřesnými střelami. Zápas jsme však měli po celou dobu pod kontrolou a výsledek jsme zaokrouhlili na pěkných 80:40.

Do konce sezony tedy zbývají poslední tři zápasy. S posledními dvěma celky tabulky by se mělo jednat a jasné výhry, ale možná zajímavější zápas by mohl být se třetím Tachovem.