Trojky: 8/6

Fauly: 22/21

Šestky: 14/9, 23/12

Čtvrtiny: 17:18, 16:26, 29:13, 18:29

Do prvního zápasu play off náš celek bohužel nevstoupil dobře. V útoku jsme velice pozdě přihrávali míč na volné hráče. Dále byla katastrofální střelba z jednoduchých pozic kolem koše a zásadním faktorem nepříznivého skóre byla obrana 1 na 1. Naši hráči se nechali jednoduše obcházet a dávat si jednoduché koše. Poločas tak vyhráli Pardubice 44:33. Do třetí čtvrtiny naši zmobilizovali síly, začali mnohem lépe bránit, ale hlavně zrychlili hru a během dvou minut zlikvidovali náskok soupeře. Zhruba v 8.minutě šel Basket Západ do 8 bodového vedení a vše vypadalo, že zaváhaní a mírné podcenění soupeře z první půle je pryč. Jenže Pardubice nic nevzdali a velice dobrou hrou Basket Západ nakonec porazili.