1.liga ČR muži A (2008/2009)

77:86

17/11/2008 17:00

Popis zápasu

Od první čtvrtiny jsme se snažili využívat naší výškovou převahu, což neslo své ovoce. K tomu jsme přidali poměrně slušnou obranu a jasně jsme tak ovládli první polovinu utkání, 44:27. Jenže po změne stran jsme polevili, začali sjem dělat nevynucené chyby (kroky, špatné přihrávky, špatný driblik). Naše obrana najednou nebyla tak neprostupná a domácím se povedlo třetí dějství vyhrát o 6 bodů. V poslední čtvrtine jsme pokračovali v polovičatosti a dovolili soupeři snížit na 6 bodů. Poté se však projevila zkušenost a fakt, náš celek hraje soutěž o stupínek výš. Zápas jsme si v závěšru pohlídali. Po vítězství tak v dalším kole přivítáme na naší palubovce zástupce z Mattoni NBL družstvo Poděbrad. O přesném termínu zápasu se dozvíte z našeho portálu.