1.liga ČR muži A (2008/2009)

66:58

29/03/2009 10:30

Popis zápasu

Druhý zápas začal vyrovnaně. Oproti sobotě si ani jeden celek nedokázal během pvního poločasu vytvořit výraznější vedení. V našem středu dominovali spíše malí hráči a u hostů spíše hráči z pod koše, poločas 30:30. Do druhé půle bylo na nás viditelné odhodlání zvítězit. V obraně jsme nedali ani metr hřiště zadaramo. Dále jsme se mohli spolehnout na obraný doskok, ve kterém dominoval především Frána s Kovandou. V útoku vzal na sebe veškerou odpovědnost Martin Drobný. Během 3.čtvrtiny vstřelil 16 bodů (4 trojky). Výrazně ho v tento moment podpořili spoluhráči, když se mu snažili vytovořit střelecké příležitosti. Po 3.čtvrtině byl stav 50:44. V posledních 10-minutách zápasu se již nebylo na co šetřit. Oba týmy byly neústupní v obaně a naopak plní odhodlání v útoku. Jenže naši borci měli nahráno z předchozích deseti minut a především byli více trpěliví a nepanikařili. Závěr zápasu jsme tedy zvládli a vyrovnali stav série na 1:1.