Naši muži „C" sehráli v rámci KPI dvě další utkání, proti Slavoji Plzeň.

Nejprve na domácí palubovce ve čtvrtek 13.11. a poté na Slavoji v úterý 18.11.

Oba zápasy byly z naší strany jako NOC a DEN.

Ve čtvrtek jsme svým přístupem a proti dobře hrajícímu soupeři neměli šanci. Od prvních minut jsme tahali za kratší konec. Byli jsme bez náboje, soupeře jsme nerespektovali a mysleli si snad, že jsme nějaké hvězdy, které nemusí bojovat.

Nic méně musíme uznat, že Slavoj hrál opravdu dobře a vítězství si zasloužil.

Po zápase tak přišla promluva průřezem celé šatny, kdy bylo třeba si říci i ty nepopulární věci. Především starší hráči tak všem, ale i sami sobě nalili na „férovku", že takto to nejde ....... a mnoho dalšího :))

To vše mělo za důsledek, že v úterý přijel na Slavoj zcela jiný tým. Od prvních minut jsme byli bojovnější, snaživější a především týmovější. Oproti čtvrtku žila i lavička a na každém bylo vidět, že prohrát opravdu nechce a hlavně bylo vidět, že si každý uvědomuje, že prohrát můžeme.

Zápas jsme nakonec zvládli a soupeři oplatili čtvrteční porážku.

Paradoxně tak musíme Slavoji Plzeň za čtvrteční porážku nebo spíše lekci poděkovat, poněvadž věřím, že nás to probralo a že tak můžeme vítězství v KP obhájit. Jaká bude realita, se ale uvidí až na hřišti.

Podrobný popis a statistiky ze zápasů:
Loko „C" vs. Slavoj (13.11.)
Slavoj vs. Loko „C" (18.11.)

Další zápasy nás čekají na domácí palubovce. První zřejmě ve čtvrtek 27.11. proti Roykcanům a v sobotu 29.11. proti Slavoji Tachov, kdy budeme hrát ve velké sportovní hale na Lokotce kde hraje nás "A" tým. Oba zápasy od 19:30 hod.