Tento pátek začínáme zápasem v Brně, o týden déle se bude konat odveta v Plzni. Hraje se pouze na dvě utkání, ten kdo dvakrát vyhraje nebo bude mít lepší skóre, postupuje dál.

Ve skupině D (7. až 12. místo) jsme po bojích skončili na druhé příčce a tím pádem nám byl přiřazen do předkola tým JBC MMCITÉ Brno. S tímto soupeřem v letošní sezóně máme zápornou bilanci 2 proher a žádné výhry. V prvním domácím utkání jsme Brnu podlehli v těsném závěru o pouhé 3 body (70:73). Na odvetný zápas do Brna jsme jeli pouze v 7 hráčích, se soupeřem jsme drželi krok 35 minut, poté se však postupně vyfaulovali 3 hráči a pro zranění nemohl pokračovat v zápase další player. Poslední minuty jsme dohrávali ve třech a Brno si tak nakonec došlo pro lehké vítězství.

Brnu máme tedy co vracet, moc dobře ale víme, že nás nečeká nic lehkého.