Zprávy

Plzeň pořádá národní finále po 10 letech!

28/04/17 Kategorie: Zprávy Autor: Kamil Říha
NF U12 2017
 
O tomto víkendu se do Plzně sjede 12 nejlepších družstev z celé České republiky, aby zde, v Plzni, mohly bojovat o titul v kategorii U12.
Ve dnech 29. 4. až 1. 5. 2017 se v Plzni odehraje Národní finále pro družstva v kategorii U12. Máte tak možnost vidět to nejlepší, co tato kategorie nabízí.

Bude se hrát v areálu TJ Lokomotiva Plzeň na dvou hřištích, a sice v hale 2 a v hale bývalého gymnázia. Vše odstartuje v sobotu prvním utkáním v 9 hodin a poté bude následovat nepřetržitý basketbalový program až do večera. Na sobotu připadají utkání ve skupinách, neděle nabídne vyřazovací boje a úplný vrchol turnaje nastane v pondělí, kdy se bude hrát o umístění.

Naše družstvo můžete jít povzbudit:

Sobota

10:50 Litomyšl - Plzeň (hala 4)
14:40 Plzeň - Kroměříž (Hala 4)


Ve 20:00 bude slavnostní zahájení v hale 1.

Nedělní utkání budou záležet na umístění ve skupině.

Hlavní organizátor S. Marian: „máme velkou radost, že jsme letos dostali důvěru pořádat toto mistrovství, velice jsme o něj usilovali. Účastníci využijí zázemí TJ Lokomotiva Plzeň, kde je vše na jednom místě, haly, restaurace a ubytování je domluvené na nedalekých intrech SPŠE. Věříme, že si účastníci kromě basketbalu najdou čas i na prohlídku našeho krásného města. Hráče a trenéry čekají tři dny tvrdého basketbalového zápolení, které vyvrcholí v pondělí 1. 5. ve 14:00, kdy je naplánováno vyhlášení výsledků. Věříme, že si všichni Národní finále v Plzni užijí a odvezou si nezapomenutelné zážitky."

Více o turnaji na našich webových stránkách - klikněte zde
Další stránka: Sezóna 2016/2017