Velcí favorité celé soutěže USK a Sokol pražský hostili o tomto víkendu naše Juniory.

K zápasům jsme odjížděli bez dvou hráčů základní pětky Kříže a Froňka.

V utkání s USK jsme se soupeře drželi do 15. minuty, kdy byl rozdíl ve skóre 8 bodů. Po prostřídání sestavy nám soupeř odskočil na poločasový rozdíl 45:24. Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře a když jsme 6 minut nevstřelili ani bod, rozdíl ve skóre narostl na 35 bodů. Zbytek zápasu se již jen dohrával, přičemž na hřišti existoval již jen jeden tým.

V zápase na Sokole jsme hned v úvodu přišli o dalšího hráče - Krůtu, který v souboji pod košem utrpěl ošklivou tržnou ránu na obličeji a musel být ihned odvezen do nemocnice. I přes další oslabení jsme se soupeřem drželi krok až do 13. minuty, kdy byl rozdíl ve skóre pouhé tři body. Poté však následoval náš další výpadek a soupeř své vedení do poločasu zvýšil na osmnáct bodů - 52:34. Rozdíl osmnácti bodů vydržel i po 30 minutách, avšak naše tragická a nepochopitelná poslední čtvrtina, kterou jsme prohráli 30-7 určila, že si z Prahy odvezeme další výprask a darujeme soupeři i překonání stobodové hranice.

Jen pro doplnění Krůta je v pořádku, jen jeho tvář ozdobilo 12 stehů.